Seo auditas- kam jis?

Jūsų internetinio verslo analizė

Gyvename amžiuje, kuriame vyrauja greita informacijos sklaida ir ypač internete. Šioje erdvėje galima rasti įvairaus pobūdžio žinių: nuo elementarių rankdarbių iki pačių kuriamų interneto svetainių. "Seo Sisters" komandai, teikiančiai seo paslaugas, svarbus kiekvienas klientas, ir jo turimas tinklalapis. Norime, kad Jūsų interneto svetainė atneštų Jums kuo daugiau naudos. Taigi plačiau papasakosime apie tai, kaip seo auditas gelbsti kuriant naują ar koreguojant turimą tinklalapį.

Susikurti internetinę svetainę nėra sudėtinga. Yra platformų, kurios nereikalauja programavimo įgūdžių. Jūs patys lengvai, be jokių specialių žinių galite tai padaryti. Pagrindiniai darbai: pasirinkti būsimos svetainės šabloną ir sukelti į ją Jūsų verslui naudingą informaciją, taigi užtruksite neilgai. Tačiau ar žinojote, kokius tolimesnius veiksmus reikėtų atlikti, kad svetainė būtų draugiška Google paieškos sistemoms? Net jeigu internetinis puslapis jau funkcionuoja, pirmiausiai reikėtų jį įvertinti ir sutvarkyti esmines klaidas (jei yra). Pirmas žingsnis ką reikėtų padaryti, tai atlikti SEO auditą.

SEO auditas svarbus dėl tam tikrų analizuojamų kriterijų. Jį atlikus, iškarto galima pamatyti svetainės klaidas, kurios pateikiamos išsamioje ataskaitoje kartu su rekomendacijomis.

5 kriterijai į ką "Seo Sisters" kreipia dėmesį atliekant Seo auditą:

  • Jūsų svetainės tekstai

Tekstas interneto svetainėje - turi būti tikslingas, konkretus ir naudingas potencialiam klientui. Ieškantis informacijos ar reikalingos paslaugos/ prekės vartotojas į svetainę atvedamas pagal verslui naudingus žodžius ar frazes. Tai išsiaiškinti padeda rinkos raktinių žodžių tyrimas.

  • Pritaikymas mobiliems įrenginiams

Dažnas žmogus naudojasi išmaniais telefonais, pasitarnaujančiais informacijos paieškai, elektroninių laiškų siuntimams, naujienų peržiūrai ir kt. Ar esate tikri, kad Jūsų internetinė svetainė pritaikyta tokiems įrenginiams (taip, vis dar yra tinklalapių, kurie nėra pritaikyti išmaniesiems)? Klientui, potencialiam vartotojui turi būti patogu ieškoti informacijos apie Jūsų verslą telefonu, ypač šiuo metu, kai tai yra populiariausia informacijos paieškos priemonė (kompiuteriais naudojasi vis mažesnė dalis klientų).

  • Tinklalapio užkrovimo greitis

Keldami informaciją į interneto svetainę turime žinoti keletą niuansų. Bet ko ir bet kaip "sumesti" į svetainę nerekomenduojama, kadangi tai apsunkina tinklalapio veikimą. Lėtas užkrovimo greitis svetainės lankytojus verčia jį palikti ir eiti į kitą svetainę. Įsitikinkite, kad Jūsų svetainė veikia greitai ir puikiai. Įtakos svetainės greičiui turi daug dalykų: nuotraukų dydžiai, video, jų kiekis ir kiti niuansai.

  • URL nuorodos

Verčiant svetainės puslapį po puslapio, tenka susidurti su netvarkingomis URL nuorodomis. Tvarkingos URL nuorodos svarbios tiek paieškos sistemai, tiek Jūsų lankytojams. Šios nuorodos turi būti trumpos, aiškios, atitikti esamą kategoriją, nesidubliuoti, neturėti nereikalingų simbolių ar skaičių, būti logiškos. Taip interneto tinklalapis atrodys patikimiau ir, svarbiausia, teigiamai įvertins Google paieškos robotai, kaip draugišką vartotojui svetainę.

  • Programavimo klaidos

Kuriamuose tinklalapiuose (ar jau sukurtuose) yra dalykų, kurių tiesiog matyti iš karto - negalime. Vienas iš Seo audito kriterijų - programavimo klaidos. Jų svetainėje neturėtų būti. Rastos klaidos yra pateikiamos seo audito ataskaitoje, taigi vėliau galėsite tai sutvarkyti, kreipiantis į profesionalų programuotoją.


"Seo Sisters" pateikia 5 pagrindinius kriterijus, kad Jūsų svetainė veiktų geriau ir turėtų galimybę pakilti Google paieškoje. Tačiau tai nėra viskas: papildomai mes apžvelgiame ir kitus Jums svarbius duomenis: Meta Title, Meta Description; Analytics kodas; Ban statusas; puslapio saugumo įvertinimas; nuotraukos; Top vietų tikrinimas ir kt.

SEO auditas - pirmas ir itin svarbus žingsnis, nuo ko reikėtų pradėti, norint iškelti svetainę į aukštesnę poziciją Google paieškoje. Pasirūpinkite savo svetaine jau dabar!