Kas yra Seo Sisters? 

Svajonės gimsta iš savirealizacijos paieškų, iš noro pažinti ir atrasti tai, ko niekada nesi išbandęs. Juk sakoma, jei gyvenime turi "pirmų kartų", vadinasi gyveni, o ne egzistuoji. Trijų moterų, gyvenančių skirtinguose Lietuvos miestuose, paieškos atvedė į SEO AKADEMIJĄ. Atsakingos, kruopščios, kūrybingos moterys išlaikė egzaminus, gavo diplomus ir pradėjusios mąstyti apie SEO paslaugas, atrado viena kitą visiškai netikėtai ir neplanuotai. Rodos, lyg angelai būtų suvedę. Gyvenimas žavus tuo, jog nežinome, kokių staigmenų yra paruošęs, ką naujo atrasime ar sukursime. 

Susipažinkime

Kas slypi už SEO SISTERS vardo?

SEO SISTERS - Sigita/ Prienai

Įkūrėja/ seo specialistė

"SEO SISTERS  išlaisvina kūrybą, skatina augimą"

SEO SISTERS - Kristina/ Raseiniai

Įkūrėja/ seo specialistė/ tekstų rašytoja

"SEO SISTERS projektas leidžia man realizuoti savo kūrybinį potencialą"

SEO SISTERS - Virginija/ Alytus

Seo specialistė / tekstų rašytoja

"Rašydama tiesiog ištirpstu laike - visa pasineriu į procesą ir man tai labai patinka"

Šis svetainės pavadinimas „SEO SISTERS“ grindžiamas trijų specialisčių susikalbėjimu, žiūrėjimu viena kryptimi, rezultato siekimu, komunikacija. Sprendimai priimami abipusiu sutarimu suradus geriausią variantą kliento poreikių patenkinimui. Orientuojamasi ne į kiekybę, o į kokybę. „SEO SISTERS“ komanda nesileidžia į diskusijas apie tai, koks specialistas yra geras, o į kokį geriau nesikreipti, nesigiria darbais su žinomais pavadinimais, neiškelia komandos aukščiau kitų ir nereikalauja rinktis tik mūsų paslaugų. 

„SEO SISTERS“ komandos vizija - prisidėti prie Jūsų verslo klestėjimo ir aukštesnių rezultatų, suteikti kokybiškas paslaugas, pasidalinti sukauptomis žiniomis ir įžvalgomis, sukurti malonią bendravimo atmosferą ir tarpusavio supratimą. Norime ir linkime, kad Jūsų verslą lydėtų sėkmė. 

„SEO SISTERS“ komandos tikslas - rekomenduoti reikalingų veiksmų eigą ir seką, suteikti informacijos apie netinkamus veiksmus, pasidalinti įžvalgomis apie nuolatinės sklaidos internete privalumus. 

Bet koks darbas reikalauja pastangų, taip ir interneto svetainės ar kiti informacijos šaltiniai, norint išlaikyti matomumą, reikalinga priežiūra ir investicija į marketingo veiksmus.

Tekstų rašymas mano hobis jau nuo vaikystės. Klientams rašau tekstus taip, kad būtų įdomu ir naudinga ne tik man, bet ir kitiems. Prieš rašant, išsiaiškiname kokie kliento lūkesčiai, tada pradedu rašyti. Suprantu kas yra kūrybinis ar reklaminis tekstų rašymas. Nes įtaigiais ir teisingai parinktais žodžiais galime atkreipti dėmesį į norimus dalykus, paskatinti atlikti tam tikrus veiksmus (pvz. pirkti). Taigi, jeigu Jums ne itin sekasi valdyti plunksną - kreipkitės, rasime geriausią sprendimą!

Virginija - tekstų rašytoja
Virginija - tekstų rašytoja

SEO AKADEMIJOS SEO SPECIALISTĖS

Sėkmė, aplankiusi savaitės TOP specialistes, 2019 metų rudens - žiemos sezonais

2019 m. lapkričio 12-19 d.

"ŠIOS SAVAITĖS SEO SPECIALISTĖ!!! SIGITA NARUŠEVIČIENĖ!!!

Mielieji, nuo šiol SEO AKADEMIJA SEO KLUBAS pristato naujovę - savaitės TOP SEO specialistą. SEO klubas vienyja geriausius SEO akademija SEO absolventus, kurie po mokymų neria į SEO sritį iš širdies. SEO klubo šūkis - užsisakei SEO specialistą ne iš SEO akademija SEO klubo? - Stipriai rizikuoji! Šį šūkį paneigti ir apžmeižti gali tik SEO klubo taisyklių neatitikę asmenys 😉 O tokių tikrai yra. Tikrai yra tokių, kurie mažiau stengiasi ir iš vis nesugeba laikytis etiketo, kas SEO AKADEMIJOJE pabrėžiama kaip bendravimo su klientu sėkmės būtinybe.

Taigi, Sigita, atlaikius visus SEO klubo valdybos atrankos kriterijus SEO klubo nare tapo iš karto po mokymų. O klube tapo išrinkta savaitės seo specialiste, nes visi šimtas klubo narių nubalsavo, jog būtent Sigitos klientų darbų per dienas mato daugiausiai.

Sigitos gyvenimo MOTO: Niekada nesustok!!!☺

- Su kokiom verslo sritim Sigitai įdomiausia dirbti?

"Man įdomiausia dirbti su grožio sritimi (grožio salonai, nagų dizainai ir pan.), atsipalaidavimo (masažo studija, spa ir pan.), taip pat drabužiai, gal net e-shop, ar tai kas susiję su maistu", - sako SEO specialistė Sigita Naruševičienė.

- Kuo domisi Sigita?

"Aš domiuosi saviugda, skaitau knygas psichologinio pobūdžio, apie samoningumą, šiek tiek finansus, mėgstu keliauti, būti žmonių apsupty, būti prie vandens, sportuoti, baisiai smalsu visos naujovės, tas kas laukia tikriausiai visai netolimoj ateitį, kai bus daug kas automatizuota, domiuosi nekilnojamu turtu (šiuo metu man įdomu Šiaurės Kipras)".

- Kas iš SEO projekto darbo dalių Sigitai labiausia patinka atlikti?

"Pasakysiu atvirai: kiek teko man padirbėti po mokymų tai man patiko: socialiniai tinklai (Facebook verslo paskyros kūrimas), reklama, dizainas, maketai, raktinių žodžių kūrimas, SEO auditas, filmuko kūrimas, SEO marketingas - "siautėti" internete tikrai labai faina. Viso SEO projekto neturėjau, tai sunku pasakyti, bet juk mokiausi turėtų būti viskas gerai".

- Kaip Sigita jaučiasi būdama SEO specialiste?

"Būdama SEO specialiste aš jaučiuosi puikiai. Toks jausmas, kad turiu gerą užnugarį ir atrodo kad specialistų daug, bet būtent SEO specialistai patys geriausi", sako naujoji SEO specialistė Sigita".

2019 m. gruodžio 2-9 d.

"DĖMESIO, DĖMESIO! ŠIOS SAVAITĖS SEO AKADEMIJOS SEO KLUBO TOP SEO SPECIALISTĖ - KRISTINA LAPKAUSKIENĖ!

- Su kokiom verslo sritim, Kristina, tau įdomiausia dirbti?

Nesilaikau nei vienos įsikibusios srities kaip įdomiausios. Aš atiduodu save darbui ir stengiuosi padaryti viską, kas mano jėgoms ir išminčiai. Neieškau pasiteisinimų, todėl tai, ko nežinau, principo reikalas sužinoti ☺

- Kuo domiesi, Kristina?

Pastaruoju metu mano domėjimasis apima keletą skirtingų sričių - nuo saviugdos iki neaprėpiamo kosmoso galimybių. Jei anksčiau domėdavausi psichologija, saviugda, tai dabar esu "alkana" įvairių sričių žinioms. Šį smalsumą sužadino dabartinė veikla - tekstų rašymas ir SEO paslaugų teikimas.

- Kas iš SEO projekto darbo dalių labiausia tau patinka atlikti?

Aš džiaugiuosi, jog į mano gyvenimą "atėjusi" SEO Akademija su dėstytoja Evelina leido man save realizuoti tokioje srityje, apie kurią niekada nesvajojau. Šiuo metu aš rašau tekstus TV laidoms, teikiu svetainės kūrimo paslaugas (kuriu jau trečią svetainę), administruoju penkis Facebook puslapius, ir dar turėdama laiko dirbu su marketingu. Labai patinka kūrybinis darbas su įvairaus pobūdžio maketais (nuo vizitinių iki įvairių reklaminių postų).

- Kaip, Kristina, jautiesi būdama SEO specialiste?

Atėjau į SEO Akademiją būdama visiškai "žalia". Be abejonės, dar turiu kur tobulėti ir šioje srityje, tačiau vien tas faktas, kad esu SEO specialistė, man teikia pasitikėjimo. Aš turiu ne tik žinių, tačiau ir įrankius, kurių pagalba mano klientai patenkinti. Šie kursai man atvėrė akis ir leido suprasti, kokios plačios interneto galimybės, kurių iki to laiko nemokėjau išnaudoti. Aš jaučiuosi "savo rogėse"!".